FEEDBACK
prophotocom
a persian photography resource
در باره ما
 

PROPHOTOCOM > About us

 

 

 

به نام آفریننده زیبایی ها

در حالیکه با گسترش روزافزون ارتباطات بخصوص اینترنت، مردم جهان روز به روز به هم نزدیکتر میشوند وسرعت گسترش علم وهنر از این طریق شتابی فزاینده یافته است, دسترسی به سایتهای خوب وآموزنده عکاسی نیز که تعداد آنها به صدها و بلکه هزاران بالغ میشود برای همگان بسیار سهل وآسان شده و شاید راه اندازی وب سایتی جدید در این ازدهام گیج کننده ، کاری عبث بنماید. اما در این معرکه، عواملی که مرا در راه اندازی این وب سایت به پیش میراند، بسیار نیرومندترازآنچه بود که مرا باز میداشت.

در درجه نخست، عشق روزافزون به این هنراعجاب انگیز ورمز آلود، عاملی بود که بیش از هرچیز، مرا به راه اندازی این سایت تهییج میکرد . هنریکه وقتی با آن آشنا میشوی به تو نشان میدهد که چقدر زیبایی در کوچگترین وظاهرآ کم ارزشترین اجزاء آفرینش موج میزند در حالیکه تا کنون از دیدن آنها غافل بوده ای.

اعتقاد به اینکه  همه چیز را همگان دانند وباور به اینکه "  انسان کامل مجموعه همه انسانهاست "  مرا بر آن داشت که تجربیات و بعضی از کارهای خود را در معرض دید دیگران قرار دهم ومهمتر از آن، محیطی را با ظاهری حتی المقدور زیبا در اختیار دیگران قرار دهم تا آنها نیز در صورت تمایل چنین کنند.

این وب سایت بیش از آنکه متعلق به من باشد متعلق به شماست وبا هدف جلب مشارکت همه علاقمندان هنر عکاسی راه اندازی شده ودست یاری همه را به گرمی میفشارد واز همگان انتظار دارد، از هر گونه همفکری وپیشنهادی که به  پربار شدن کمی و کیفی آن کمک کند خودداری نکنند.

 من نهایت سعی خود را خواهم کرد که این  سایت، یکی از سایتهای برتر عکاسی ایرانی باشد و باز تکرار میکنم که برای حصول این امر، به یاری همه نیاز دارم

 بهین ناظم رعایا -زمستان 1385        

آشنایی با PROPHOTOCOM : 

PROPHOTOCOM باهدف ایجاد محیطی زیبا وکارامد برای ارئه مطالب ،عکسها واخبار عکاسی به زبان فارسی طراحی شده است و از چند صفحه تشکیل شده است :

  •  در " صفحه اصلی " جدیدترین مجموعه عکسها و نیز اخبار دنیای عکاسی و همچنین مطالب تازه و جالبیکه به صفحات دیگر اضافه میشود به نظر بازدید کنندگان میرسد.

  • درصفحه " گاری ها " شما میتوانید تمام گالریهای عکسی را که تا زمان بازدید به سایت اضافه شده ببینید .

  • در صفحه " آموزش عکاسی  " به آموزش مطالب جالبی در زمینه تکنیکهای عکاسی، آشنایی کاربردی با تجهیزات عکاسی وآموزش موارد کاربردی تکنولوژی دیجیتال و ...پرداخته میشود.

  • در صفحه " دوربین ها ی عکاسی " آخرین و جدیدترین دوربینهای عکاسی دیجیتال معرفی و مشخصات و نیز، تا جای ممکن، نقاط ضعف و قوت آنها به زبان فارسی شرح داده میشود.

  • در صفحه " لنزها و تجهیزات جانبی " آخرین و جدیدترین لنز و نیز تجهیزات جانبی  دوربینهای عکاسی دیجیتال  مثل فلاش، فیلترها و ... معرفی و مشخصات و نیز، تا جای ممکن، نقاط ضعف و قوت آنها به زبان فارسی شرح داده میشود.

  • در تالار گفتگوی سایت میتوانید سوالات و نظرات خود را مطرح کنید و یا به سوالات دیگران پاسخ دهید. همچنین میتوانید عکسهای خود را در معرض دید و نقد دیگران بگذارید و یا به نقد عکسهای دیگران بپردازید. بعلاوه از نظرات ارزنده کاربران در انتخاب تجهیزات عکاسی میتوانید بهره مند شوید

  • صفحه بعد " مرور سایتهای دیگر " است که در آن مطالب جالب وب سایتهای دیگر، گرد آوری وعرضه میشود. این صفحه ارائه کننده مطالب آموزشی، گالریهای دیدنی و اخبار مهم سایتهای دیکر است. در این صفحه، همچنین قسمتهای جالب سایتهای مختلف معرفی میشوند.

  • صفحه " LINKS " سایتهای خوب عکاسی را معرفی میکند.

آرزومندم این سایت مورد توجه واستفاده بازدید کنندگان محترم و علاقمندان عکاسی قرار گیرد.

لطفآ هرگونه پیشنهاد یا انتقاد خود را در جهت ارتقای کمی وکیفی سایت به آدرس: info@prophotocom.com ارسال فرمایید .

 

 

 

 

توجه : کلیه محتویات این وب سایت شامل نام(PROPHOTOCOM)، لوگو، طراحی صفحات، مطالب و عکسها متعلق به شرکت آران عکس اسپادانا بوده و هر گونه نسخه برداری یا استفاده از عکسها و مطالب در هر وب سایت یا مجله نوشتاری وغیره، بدون اجازه کتبی غیر مجاز و قابل پیگرد میباشد    

website statistics