FEEDBACK
prophotocom
a persian photography resource
 

PROPHOTOCOM > HOME

 

 

 

 

 

 

 

ثبت نام در جلسات آنلاین آموزشی عکاسی  شامل  :

آموزش عکاسی پایه (16 جلسه)

آموزش عکاسی ماکرو(4 جلسه)

اصول عکاسی مناظر طبیعی

پرتره و نورپردازی استودیویی (5 جلسه که به تدریج روی سایت قرار خواهد گرفت)

آموزش فوتوشاپ و ویرایش عکس (جلسات متعدد که به تدریج روی سایت قرار خواهد گرفت)

و بسیاری از موضوعات دیگر به پبشنهاد شما

همچنین برخورداری از مشاوره مستقیم اساتید عکاسی

 
 

 

 

akkasee.com

 

سایت عکاسی ( www.akkasee.com ) یکی از جامع ترین سایتهای ایرانی در زمینه ی عکاسی است. مفیدترین بخش این سایت تالار گفتگوی آن است که با عضویت در آن میتوان از تجربیات دیگران بهره گرفت و تجربیات خود را به اشتراک گذاشت. قسمتهای جالب دیگر این سایت شامل گالری، خبر ، چاپ عکس و  ... میباشد.

 

dpreview.com

 

جامعترین سایت انگلیسی زبان در زمینه معرفی، بررسی و نقد دوربینهای عکاسی و لوازم جانبی آنهاست. این سایت دارای فعالترین تالار گفتگو در زمینه ی عکاسی است که علاوه بر مطالب خود سایت، مطالب بسیار جالب دیگری را هم در این بخش آن میتوانید ببینید. نقدهای dpreview.com در مورد دوربینها در زمره ی جامعترین و قابل اعتمادترین بررسیهای دوربین های عکاسی است.

 

photozone.de

 

فوتوزون هم یک سایت جالب در زمینه ی عکاسی است. در این سایت هم به بررسی و نقد لنزها و دوربینهای مختلف پرداخته میشود ولی برجسته ترین بخش آن بخش مرور لنزهاست که اطلاعات جالبی در زمینه ی کیفیت و کارایی لنزهای مختلف در دسترس قرار میدهد.

 

juzaphoto.com

 

جوزا یک سایت عکاسی با موضوع طبیعت، حیات وحش و بخصوص عکاسی از پرندگان است که به دو زبان انگلیسی و ایتالیایی منتشر میشود. در این سایت میتوانید علاوه بر دیدن عکسهایی زیبا و لذت بردن از آنها، مقالات جالبی هم در زمینه ی بررسی کاربردی تجهیزات عکاسی (مثل لنزهای مختلف ، دوربینها ، سه پایه و ... ) و هم در زمینه راهکارهای عکاسی در طبیعت  بیابید.

 

the-digital-picture.com

 

یکی از بهترین و کاربردی ترین سایتها در زمینه بررسی لنزهای عکاسی است. جالبترین بخش این سایت، مقایسه پهلو به پهلوی لنزهاست که دیدگاه بسیار خوبی در زمینه ی کیفیت آنها در اختیار قرار میدهد.

 

pbase.com

 

یک سایت آپلود عکس با کاربان بیشمار است که در آن گالریهای بسیار فراوان عکس با موضوعات مختلف را میتوان یافت. از قسمتهای جالب این سایت بخش نمونه عکسهای آن است که شامل عکسهای فراوانی از تقریبا تمام لنزها و دوربینهای عکاسی قدیمی و جدید است.

 

... و وب سایت تعدادی از دوستان

 

سایت آرش عاشوری نیا ( kosoof.com بهزاد فراهانچی با موضوع حیات وحش ایران ( behzadfarahanchi.blogspot.com ) ، محمد فخار ( mfakhar.aminus3.com ) ، کامیار حاجی خانی ( kampixel.com ) رضا خلیلی تبریزی ( digitalnegar.com ) ، مسعود قدیری ( photocity.ir ) ، امیر سوکی ( amirsooki.blogsky.com ) و پیام ( payampicture.blogspot.com )، حسین بهارلو ( hosseinbaharloo.com ) و محمدرضا آرین پور ( iranphotoarianpour.blogfa.com )

 

 

توجه : کلیه محتویات این وب سایت شامل نام(PROPHOTOCOM)، لوگو، طراحی صفحات، مطالب و عکسها متعلق به شرکت آران عکس اسپادانا بوده و هر گونه نسخه برداری یا استفاده از عکسها و مطالب در هر وب سایت یا مجله نوشتاری وغیره، بدون اجازه کتبی غیر مجاز و قابل پیگرد میباشد    

website statistics